Logo

Spolupráce s firmami

SPOLUPRÁCE
S FIRMAMI

 

Jsme specializovanou školou a spolupráce s odborníky je pro nás velmi důležitá. Sledujeme novinky v oboru, využíváme podpory partnerských firem, udržujeme kontakt s praxí a to také nabízíme našim studentům.
Pracovní příležitosti pro absolventy

Na veletrhu Educa 2015 byla naše škola vyhlášena čtvrtou nejžádanější SŠ ze strany zaměstnavatů v Libereckém kraji. Textilní firmy u nás stále hledají šikovné absolventy do svých provozů. Mezi firmami, které rozšiřují své týmy zaměstnanců, je např. Mileta Hořice, Veba Broumov nebo jablonecká firma Pallas Bohemia.

 

Studenti maturitního ročníku mají jedinečnou příležitost prezentovat svůj životopis v odborném elektronickém měsíčníku e-Atok Revue. Mohou se tak jednoduše, rychle a zdarma dostat do povědomí potenciálních zaměstnavatelů a nastartovat zajímavou kariéru.


Povinná předprázdninová praxe
Povinná předprázdninová praxe
Povinná předprázdninová praxe

Podoba dvoutýdenní odborné praxe druhých a třetích ročníků se v posledních letech výrazně proměnila. Studenti nyní nastupují na místa stážistů v partnerských firmách, kde poznávají chod prosperujících závodů. Seznámí se s organizací firmy a pracují pod odborným vedením. Ověří si také, že za perspektivní a atraktivní pracovní příležitostí se vyplatí i vycestovat z Liberce.

Exkurze ve firmách
Naše škola připravuje své žáky nejen na další profesní život ve firmách, ale i pro další studium na vysokých školách.

HomeMezeraŠkolaMezeraKolekceMezeraAktivityMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt