Logo

Škola

ŠKO

LAHistorie školy sahá až do roku 1852 a v současnosti je centrem oděvního vzdělávání v Libereckém kraji a textilního vzdělávání v České republice. Partnery školy jsou přední oděvní a textilní firmy sdružené v asociaci ATOK. Žáci školy se účastní mezinárodních i domácích soutěží, jako je Košice Fashion Week nebo Stretech 2017 na ČVUT. Škola se prezentovala na světové výstavě EXPO 2015 v Miláně a její zástupci navštívili veletrh ITMA 2015 v Miláně.

 
 

Ubytování v domově mládeže
Pro studenty, kteří nemohou denně dojíždět, nabízíme ubytování v Domově mládeže v Truhlářské ulici. Internát je součástí Střední školy strojní, stavební a dopravní, Truhlářská 360/3, Liberec II. Nachází se nedaleko centra města, od autobusového a vlakového nádraží je vzdálen asi 10 minut chůze, od naší školy 15 minut chůze nebo jen několik minut autobusem. Budova
Domov mládeže poskytuje celodenní stravování a ubytování hotelového typu v zrekonstruovaných prostorách. Studentům středních a vyšších škol jsou k dispozici dvoulůžkové a třílůžkové pokoje. Nabízí širokou škálu volnočasových aktivit, studenti mohou bezplatně využít školní tělocvičnu a posilovnu nebo městský bazén.

Cena ubytování ve školním roce 2018-2019 je 900,- Kč/měsíc.

Podrobné informace o ubytování a stravování najdete na stránkách domova.

Přihlášku k ubytování je nutné podat do 31. 5. 2019. Můžete si ji vyzvednout na internátu osobně nebo si ji můžete stáhnout zde.


Naše škola připravuje své žáky nejen na další profesní život ve firmách, ale i pro další studium na vysokých školách.

HomeMezeraŠkolaMezeraKolekceMezeraAktivityMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt