Logo

  /  

Sebastian Navrátil

ABSOLVE
NTI
12.11.2015
Sebastian Navrátil
Skvělý mladý talentovaný popový zpěvák, kytarista, textař
Popový zpěvák, kytarista a textař Sebastian Navrátil se narodil 29. listopadu 1991 v Mnichově, odkud se z rodinných důvodů přestěhoval do Liberce. V tomto severočeském městě vystudoval Střední školu průmyslovou textilní, obor Podnikání a textilní výroba.
Zúčastnil se talentové soutěže Československo má talent, poté se svojí kapelou JUST TRY, vydali velice úspěšný cover písničky Žijeme len raz.
Na jaře roku 2014 společně se skupinou ATMO music nazpíval píseň Polety. O rok později (konkrétně 16. února 2015) spatřil světlo světa jeho první singl s názvem Toulavá.

Popový zpěvák, kytarista a textař Sebastian Navrátil vystudoval Střední průmyslovou školu textilní v Liberci, obor Podnikání a textilní výroba.
Zúčastnil se talentové soutěže Československo má talent, poté se svojí kapelou JUST TRY, vydal velice úspěšný cover písničky ŽIJEME LEN RAZ.
Na jaře roku 2014 společně se skupinou ATMO music nazpíval píseň POLETY (deska ANDĚLÉ/DÉMONI), která se stala rádiovým hitem a byla nominována na písničku roku rádia Evropa 2.

Nyní pracuje na svém prvním albu, jehož součástí je i velmi úspěšný pilotní singl TOULAVÁ, za který získal cenu ČESKÝ SLAVÍK 2015 - NEJSTREAMOVANĚJŠÍ INTERPRET/SKLADBA. Dalším úspěšným hitem byla píseň ZACHRANNÝ BOD.  Veškeré písně jsou produkovány pod záštivou amerického hudebního nakladatelství WARNERMUSIC.

Lehké, svěží a chytlavé hity ke zhlédnutí - viz odkazy niže:

TOULAVÁ

ZÁCHRANNÝ BOD

POLETY

 

Naše škola připravuje své žáky nejen na další profesní život ve firmách, ale i pro další studium na vysokých školách.

HomeMezeraŠkolaMezeraKolekceMezeraAktivityMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt