Logo

  /  

Martin Szentkirályi

ABSOLVE
NTI
19.10.2015
Martin Szentkirályi

Moderátor sportovních utkání České volejbalové reprezentace, plesů, firemních večírků, soukromých akcí, spolupráce s VK Dukla, hlas společnosti 3ton mobile – virtuálního operátora (hlas infolinka – nejen pro česky hovořící zákazníky, též v anglické a ruské jazykové mutaci). Pravidelná propagace nových vozů značky SEAT a ŠKODA v showroomech či různých road show.

 

S nápadem moderovat přehlídky, plesy a další akce pořádané naší školou přišla paní učitelka ing. Dejmková. Díky ní jsem mohl začít svoji kariéru coby moderátora, konferenciéra, která se slibně začala vyvíjet, a dnes moderuji i význačné akce pořádané předními zahraničními a českými firmami.

Po střední škole jsem strávil 1,5 roku v zahraničí, a sice v Anglii, abych se zdokonalil v anglickém jazyce a v budoucnu mohl moderovat i v angličtině.

Díky profesionálnímu přístupu, spolehlivosti, příjemnému vystupování a kultivovanému projevu jsem dostával další zajímavé a lukrativní nabídky na moderování, které se stalo mým koníčkem.

Na studium na SPŠ textilní vzpomínám velmi rád, hlavně na paní učitelku Dejmkovou, díky níž vznikla značka Konferenciér (odkaz zde), která příští rok oslaví 10 let.

 

 

2006 – do současnosti - Konferenciér

pozice: CEO a moderátor

2012 – do současnosti - Transforwarding a.s  (Liberec)

pozice: vedoucí střediska Liberec

2011 - 2012 - B&B transport s.r.o (Liberec)

pozice: dispečer - International transport

2011 – 2011 - Nexus mobile limited (Velká Británie, Londýn)

pozice: Sales Executive

2010 – 2011 - D&B Grant farm´s (Skotsko, Blairgowrie)

pozice: Supervisor

Naše škola připravuje své žáky nejen na další profesní život ve firmách, ale i pro další studium na vysokých školách.

HomeMezeraŠkolaMezeraKolekceMezeraAktivityMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt